O PRACOWNI

Arch. Zbigniew PalmaPracownia PALMAline została założona w VII 1996 r. i jest autorską pracownią architekta Zbigniewa Palmy.

Dyplom architekta uzyskałem w 1983 r. na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od tamtej pory prowadzę nieprzerwanie działalność projektową.

W latach 1983 - 1989 wykonywałem projekty w ramach pracowni P-3 'Inwestprojekt' Łódź Miasto, a w okresie 1990 - 1996 w BPI 'Panorama' jako główny projektant i współwłaściciel. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat mojej pracy zawodowej, w tym od 1985 r., jako samodzielny projektant wykonałem ponad sto projektów architektonicznych i urbanistycznych ze wszystkich dziedzin budownictwa, oraz wiele innych opracowań analitycznych i biznesowych.

PPI PALMAline wykonuje:

  • opracowania przedprojektowe, studia lokalizacyjne i programowe, projekty koncepcyjne;

  • materiały do biznesplanów i studia wykonalności /ZPORR/, analizy techniczno - ekonomiczne, ekspertyzy, materiały do wniosków o dofinansowanie oraz doradztwo inwestycyjne;

  • projekty urbanistyczne, architektoniczne, wnętrz, oraz wszystkie niezbędne opracowania branżowe;

  • obsługę inwestycyjną i nadzór autorski.

Pracownia wycenia prace projektowe w oparciu o cennik Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz indywidualne negocjacje z Inwestorem. Kontrakty na prace projektowe poza ubezpieczeniem ogólnym mogą być objęte dodatkową polisą indywidualną.

Wykonując projekty kieruję się trwałością i energooszczędnością proponowanych rozwiązań, gdyż projektowanie jest w istocie planem wydatków czynionych w imieniu Inwestora. Trafność podejmowanych decyzji znajduje odzwierciedlenie np. w wynikach finansowych zaprojektowanych przeze mnie pływalni, które jako nieliczne w Polsce przynoszą dochód z działalności. To, że realizacje moich projektów zyskały uznanie także za walory estetyczne - w postaci nagród przyznanych przez kolegów architektów - stanowi dla mnie dodatkową satysfakcję.

     Zapraszam do współpracy - architekt Zbigniew Palma

Umów się na spotkanie

tel: (+48) 501 354 482

e-mail: biuro@palmaline.pl

Formularz kontaktowy

POWIĄZANE Z TEMATEM